Mediciner

På väg att rasa...

2018-06-09 01:03 #0 av: nikkaluokta

Äter medicin, Lamotrigin å Voxra. Har så gjort i några månader nu men... Känner nu för varje dag som går att jag blir mer å mer ledsen... Hur är det möjligt? Är det så att man måste höja medicinen... Äter 400 Lamotrigin å Voxra 150... Orkar inte en vända till som senast...

Anmäl
2018-06-09 06:55 #1 av: Aleya

Som jag har fattat det så kan man ändå få episoder trots medicin.
Jag skulle tala med läkaren din

BlommaStjärnorMemento moriStjärnorBlomma

Medarbetare för Julen

Anmäl
2018-06-12 20:22 #2 av: 91Marran

Prata med din läkare. Finns det något speciellt som gör att du mår sämre, eller mår du bara sämre utan någon kännbar anledning?

Anmäl

Bli medlem på iFokus

För att kunna delta i diskussionen måste du bli medlem på iFokus. Det går snabbt, enkelt, och kostar ingenting. Medlemskapet ger dig tillgång till över 300 sajter.